Хотите любви, любите!
"Хотите любви, любите! Вам никто не мешает, кроме Вас"

Виктор Гречановский
Лучшее решение в психотерапии :)
Лучшее решение в психотерапии: psychotherapy.ua

Виктор Гречановский

Блог / День Батька 2024

16.06.2024 16:02День Батька 2024

Він одяг свою футболку з принтом і знову став Буддою.

Зробив зеленого чаю і відкрив компа подивитись новини. Першим побачив, що сьогодні день Батька. Прочитав історію свята, що почалась на початку минулого сторіччя з буття однієї родини, яка втратила матір, але мала справжнього батька. От тут його і торкнуло, яким має бути "справжній" батько? У Будди був батько, але чи був він "справжнім"? Він знав багато різних батьків, та хто з них настільки "справжній", щоб його дитина, на знак подяки до нього, започаткувала міжнародне свято? Деякі з його друзів дитинства вважали своїми батьками інших чоловіків, які ніколи насправді не були їм батьками. Деякі про це знали дітьми, деякі дізнались дорослими, деякі мабуть вже ніколи не дізнаються.

Яка болюча тема для сьогодення, подумав Будда, як же мені про це розмовляти? Він вирішив зателефонувати до неї. Вчора вони так незвично зустрілись, дякуючи повітряній тривозі, яка зібрала їх разом. От з чого почати, подумав він, набираючи її у вайбері, і сказав:

- Привіт! Твій батько живий здоровий і любить тебе?

Вона у відповідь:

- Привіт! Цілих два і жодного. Вони живі здорові і в них ідеальне життя. Про любов до мене, то зайве)

Він:

- Хочеш мені щось розказати?

Вона:  

- Процитую тобі Марка Твена «Хороші друзі, хороші книги і спляча совість — ось ідеальне життя».

Він:

-Ого, цікаво)

Вона:

- Так, "мої батьки" були у стосунках із мамою, весела студентська компанія дітей із "хороших родин". Один відмовився вважати себе батьком, хоча мама була в нього закохана і я здається дуже схожа на нього. А другий був закоханий у маму і видавав себе за мого батька. Тільки мама усього цього не витримала. Зараз у мого "справжнього" батька інша донька. Доречи, дівчина дуже красива і схожа на мою маму, от тільки з дитинства хворіє. Тому тепер в мене з батьків залишився лише Будда)

Він:

Зі Святом Батька! 
Будда любить тебе, прикладаю фото на знак підтвердження)

16.06.2024

psychotherapy.ua


Все записи...
Подписка на новости: